Dlaczego warto nam zaufać?


Kamax Inkasso to zespół młodych, elastycznych i dynamicznych specjalistów w zakresie zarządzania wierzytelnościami. Kamax Inkasso cechują nowatorskie rozwiązania windykacyjne, opierające się na windykacji bezpośredniej i wywieraniu presji na otoczeniu dłużnika, co skutecznie wyróżnia nas na tle przedsiębiorstw skoncentrowanych na mechanicznej, masowej windykacji listownej i telefonicznej.

To co wyróżnia nas spośród konkurencyjnych firm to gruntowne przygotowanie do zawodu. Nasi pracownicy to najlepsi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zdobytym u jednego z międzynarodowych liderów z zakresu windykacji i obrotu wierzytelnościami. Zdobyta wiedza połączona z umiejętnościami pozwala nam głosić tezę, że jesteśmy profesjonalistami i warto nam zaufać.

Nasi specjaliści mogą pochwalić się obsługą spraw: branży finansowej, telekomunikacyjnej i ubezpieczeniowej, firm świadczących usługi dla biznesu, firm zajmujących się sprzedażą bezpośrednią, firm dystrybuujących towary przy wykorzystaniu kredytu kupieckiego i wielu innych.

Kamax Inkasso kieruje się poniższymi zasadami:

 1. Indywidualnym, podejściem do Klienta i dłużnika.
  Dla każdej sprawy planujemy indywidualne metody działania dostosowane do wymogów sytuacji, Klienta i dłużnika.
   
 2. Zapewnieniem wyspecjalizowanej kadry.
  Nasi pracownicy to najlepsi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, których cechuje wysoka elastyczność, a powierzone im sprawy są obsługiwane profesjonalnie, bez względu na jakim etapie są prowadzone.
   
 3. Wysoką jakością obsługi.
  Kontakty listowne, telefoniczne i osobiste z Państwa Klientami są realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz poszanowaniem dłużnika.
   
 4. Dbaniem o interesy Klienta.
  Najważniejszą sprawą w stosunkach z Klientem są zaufanie i uczciwość. To fundamenty , na których opiera się nasza współpraca. Klient powierza nam swoją sprawę, a my dokładamy wszelkich starań by sprostać jego wymaganiom, przy zachowaniu właściwych relacji z Państwa Klientem.
   
 5. Kładziemy nacisk na pracę w terenie.
  W celu zapewnienia naszym Klientom optymalnych wyników działań windykacyjnych, nasi windykatorzy prowadzą działania windykacyjne w terenie, dzięki złamaniu bariery „bezpieczeństwa” dłużnika, siła perswazji i presja psychologiczna jest o wiele silniejsza, co w rezultacie zapewnia szybszy zwrot Państwa pieniędzy.
   
 6. Raportowaniem przebiegu windykacji.
  Raport z działań windykacyjnych jest do Państwa przesyłany drogą elektroniczną po zakończeniu okresu obsługi sprawy.
   
 7. Łatwością współpracy.
  Szanując czas naszych Klientów ograniczyliśmy do minimum wszystkie procedury i formalności związane z przyjęciem i prowadzeniem Państwa sprawy. W rezultacie mamy jasne i zrozumiałe procedury oraz metody postępowania.
   

Porozmawiaj on-line

Zaproś doradcę  
biuro@kamaxinkasso.pl
tel. (+48) 22 _533 62 _92
fax (+48) 22 533 65 76
przykładowy biznes plan
ubezpieczenie podróżne

Dziś jest:
Godzina:
Kursy walut z dnia 01-12-2011: 1EUR = 4,5083 PLN    1USD = 3,3400 PLN    1CHF = 3,6741 PLN    1GBP = 5,2498 PLN    100JPY = 4,2965 PLN    
Projektowanie stron www