Raporty handlowe


W obecnych warunkach rynkowych firmy w walce o Klientów często nie podejmują działań mających na celu formalne zabezpieczenie należności, a sprzedaż opiera się tylko na „zaufaniu”, w rezultacie czego mogą wystąpić problemy we współpracy z kontrahentami. W celu zminimalizowania ryzyka rozpoczęcia współpracy z „nieuczciwym” przedsiębiorcą, oferujemy Państwu raporty handlowe mające na celu uzyskanie aktualnej informacji o potencjalnym nowym Kliencie.

Elementem wyróżniającym nasze raporty jest fakt, iż informacje ogólnodostępne są uzupełniane o informacje pozyskane w wyniku działań operacyjnych.

W naszej ofercie znajdują się następujące raporty:

Raport danych rejestrowych

Prezentujemy w nim aktualne dane z Krajowego Rejestru Sądowego lub urzędów prowadzących ewidencję działalności gospodarczej. Informacje zawarte w raporcie są niezbędne do podpisania przez Państwa umowy z potencjalnym kontrahentem, jak również niezbędne przy składaniu wniosku do sądu. Do raportu dołączone są aktualne dokumenty rejestrowe w oryginale.

Raport podstawowy

Prezentujemy w nim dane na temat kondycji finansowej oraz sytuacji prawno-organizacyjnej dotyczącej wskazanego przez Państwa podmiotu. Dane zawarte w raporcie pochodzą z oficjalnych źródeł i podlegają weryfikacji poprzez bezpośredni kontakt z badaną firmą.

Raport podstawowy z wizytą

Jest to raport handlowy rozszerzony o raport z weryfikacji bezpośredniej prowadzonej w miejscu prowadzenia działalności kontrahenta.

Raport niewypłacalności

Funkcją raportu jest kontrola bieżącego stanu niewypłacalności kontrahenta. Dzięki informacjom zawartym w raporcie dowiadujecie się Państwo o złożeniu wniosku o upadłość, likwidację, oddaleniu wniosku, otwarciu postępowania, ogłoszeniu likwidacji czy upadłości. Informacje zawarte w raporcie pozwolą Państwu na szybkie podjęcie właściwej decyzji biznesowej.
 

Porozmawiaj on-line

Zaproś doradcę  
biuro@kamaxinkasso.pl
tel. (+48) 22 _533 62 _92
fax (+48) 22 533 65 76
kraków adwokat
przykładowy biznes plan
ubezpieczenie podróżne

Dziś jest:
Godzina:
Kursy walut z dnia 01-12-2011: 1EUR = 4,5083 PLN    1USD = 3,3400 PLN    1CHF = 3,6741 PLN    1GBP = 5,2498 PLN    100JPY = 4,2965 PLN    
Projektowanie stron www